Seminarium zorganizowane przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego we współpracy ze Stowarzyszeniem Domus Polonorum

Opublikowano: 14.10.2022

Za nami bardzo owocne seminarium, zorganizowane 11.10 2022 roku przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego we współpracy ze Stowarzyszeniem Domus Polonorum, poświęcone możliwościom dofinansowania zabytków ze funduszy publicznych. Spotkaliśmy się w licznym gronie w siedzibie MKDiN przy ul. Ksawerów 13 w Warszawie aby wysłuchać czterech bogatych merytorycznie wykładów prowadzonych przez specjalistów i praktyków. Zainteresowanie tematyką przełożyło sie na dużą liczbę pytań, co przedłużyło nasze spotkanie o niemal godzinę. Z pewnością było warto.

Wyrażamy wdzięczność Pani Dyrektor Katarzynie Pałubskiej, Dyrektor Departamentu Ochrony Zabytków MKiDN za nieocenione wsparcie organizacyjnie, zrozumienie dla naszych postulatów oraz zaproszenie znakomitych prelegentów. Seminarium zainspirowało nas i rozbudziło apetyt na kolejne odsłony działalności edukacyjnej. Serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym na ul. Ksawerów w dn. 11.10 i do zobaczenia niebawem.

Serdecznie zapraszamy na seminarium dot. możliwości dofinansowania na rzecz zabytków z funduszy publicznych. Termin: 11 października 2022 r., start: godz. 10.00. Szczegóły na plakacie poniżej:

Nasza strona korzysta z plików cookies. Szczegóły w dokumencie: Polityka prywatności (RODO)